تشریفات فرودگاهی

ستی > تشریفات فرودگاهی

سرويسC.I.P ارائه خدماتی بی نظیر و متفاوت در فرودگاه های داخلی و خارجی است. بدين معني كه قادر خواهيد بود به راحتي از وارد شدن به ترمينال هاي پرهياهو اجتناب كنيد. ازدحام جمعيت را فراموش كنيد و دشواري ها را از ياد ببريد. ما روند كار شما را در فرودگاه تسريع و تسهیل خواهيم كرد. گروهC.I.P فرودگاهی اين افتخار را دارد كه در حين روال خروج يا ورود به کشورهمراه شما باشد، همه چيز را به ما بسپاريد و برنامه هاي خود را پيش ببريد و از لحظات خود لذت ببريد.

افتخار ما ارائه خدماتي نظير ارائه سرویس جايگاه اختصاصي فرودگاه بدون مد نظر داشتن خط و کلاس پروازي شماست. امكان رزرو سرویس های اختصاصيCIP براي شما در پروازهاي خروجي، پروازهاي ورودي و ترانسفر فرودگاهی به سهولت مهياست.

خدمات ویژه ی ما در لحظه ي ورود

همكاران ما مفتخرانه ورود شما را در بدو امر به فرودگاه خوش آمد مي گويند. ماشين تشريفاتي شما را به جايگاه تشریفات اختصاصي مشایعت می کند و تمامي امور مربوط دریافت چمدان و امور رواديد (حتی اخذ ویزای فرودگاهی ایران جهت میهمانان خارجی) براي شما تسهیل می گرديد. در مدت انتظار جهت انجام امورات لازمه، مهمانداران در جایگاه از شما به نحوی شایسته پذیرایی خواهند کرد. انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و سرو نوشیدنی و استراحت در محیطی شیک و آرام و دور از روال اداری هدیه ما در بدو ورود به شماست.

سپس در صورت درخواست ترانسفر، سرویس منحصر به فرد ما تا درب منزل میزبان شما خواهد بود.

خدمات ویژه ی ما در لحظه ي خروج

شروع مسافرت های تجاری و تفریحی خودتان را با ما تجربه کنید سرویس ترنسفرVIP از درب منزل،هتل یا محل کار شما آغازی بر ثبت لحظاتی خاص است. ورود شما به جایگاه تشریفات فرودگاه همراه با خوش آمد گویی در بدو امر به جایگاه، حمل چمدان های شما به قسمت بار توسط افراد ، دریافت مدارک شما و انجام مراحل اداری در حالی که شما در فضای لانج اختصاصی مشغول سپری نمودن لحظات خود هستید، از وظایف افراد با تجربه جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه است. منوی غذایی متنوع و سرونوشیدنی همراه با استفاده از اینترنت پرسرعت جهت انجام کارهای شخصی و تجاری خود از دیگر مزیت های استفاده از این سرویس است.

در مدت زمان حضور در جایگاه شما می توانید امورات ارزی خود را در شعبه بانک مستقر در جایگاه انجام دهید. البته امکان بازدید از فروشگاه های صنایع دستی و خشکبار نیز فراهم شده است.

بعد از دریافت کارت پرواز و مدارک خود از کارمند مربوطه ، می توانید آماده خروج از سالن در قسمت گیت های مخصوص خروجی شوید. تیم تشریفات شما را تا محل سوارشدن به هواپیما با خودروهای ویژه تشریفات همراهی خواهند نمود.

همه ي جزئيات را به ما بسپاريد، شما از سفر خود لذت ببرید. شناسایی نیاز ها و دغدغه های شما یکی از اهداف اصلی مجموعه تشریفات اختصاصی ستی است.

سایر خدمات ما در امر تشریفات عبارتند از:

ارائه سرویس تشریفات (CIP، Airport Lounge، Meet and Greet) در فرودگاه های ایران:
فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد، فرودگاه کیش ، فرودگاه اهواز ، فرودگاه کرمانشاه ، فرودگاه تبریز
 
و فرودگاه های سایر شهرهای دنیا:
دبی، استانبول، لندن، مونیخ، تورنتو ،شانگهای ،باکو، سنگاپور، بانکوک، مدینه، جده، ژنو، زوریخ و …
 
این مجموعه همچنین سرویس ترنسفر فرودگاهی (با خودروهای VIP) جهت مسافرین ویژه را در زمره فعالیت های خود قرار داد و با نظارت کامل و در نظر گرفتن کیفیت های جهانی در سرویس ها و گسترش آن در همه شهرهای مهم ایران و نیز در شهرهای دبی و استانبول تا کنون موفقیت خوبی در راستای سرویس دهی مناسب به مسافرین کسب کرده است. 
 
در راستای ارائه سرویس های متمایز در جهت جلب رضایت مشتریان ویژه ، تشریفات اختصاصی ستی با همکاری یکی از شرکت های بین المللی در صنعت هوایی امکان اجاره جت اختصاصی در ایران به مقاصد داخلی و خارجی را نیز فراهم کرده است.