درباره ما

ستی > درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ستی با بيش از 60 سال تجربه از برجسته ترين آژانس هاي مسافرتي ايران است . كادر مجرب و كارآزموده اين آژانس در آماده برنامه ریزی و ارائه کلیه خدمات گردشگری برای شما می باشد. آژانس ستي از اعضاء سازمان بين المللي ياتا مي باشد و از قديمي ترين آژانس هاي مسافرتي ايران بشمار مي آيد.

این شرکت که به تعهد کیفیت و خدمات برتر خود شناخته می‌شود، در حال حاضر از برترین آژانس‌های ایرانی در زمینه اجرای تورهای داخلی و خارجی است .

این مجموعه همکاری نزدیکی با شرکت های هواپیمایی خارجی از جمله لوفت هانزا، ایرفرانس، قطر ایر ویز، ترکیش، امارات، اتریشی ، الاتحاد و شرکت های هواپیمایی داخلی از جمله  ایران ایر، ماهان،کاسپین، قشم ایر، کیش ایر، نفت، تابان و… دارد.

در این راستا شرکت ستی رزرو قطار  وهمچنین بلیت هواپیماهای داخلی را برای مشتریان خود ممکن ساخته است.

کارکنان شرکت گردشگری ستی تلاش می کنند تا با تکیه بر اصل مشتری مداری ، احترام کامل و در فضائی دوستانه و صمیمی برترین خدمات جهانگردی را برای عموم جامعه فراهم نمایند و در این راه تمامی علوم و فنون مرتبط را آموخته و می آموزند.

ماموریت این شرکت ارائه مشاوره و خدمات بسیار حرفه ای به مشتریان و مسافرین با در نظرگرفتن ارائه سرویس مناسب و مطلوب به آنها در مسیرهای انتخاب شده پروازی و مقاصد گردشگری است .